Наши работы

01

Lavretsovi 9 park

Lavretsovi 9 pargi trepistiku ja muude haljastuselementide kujundamisel kasutati Kadastiku karjääri looduskivi. Suursugune ja väärikas looduslik materjal täiendab maastikku suurepäraselt. Looduskivi harmoneerub orgaaniliselt trepi kujundusega, muutes selle eksklusiivseks. See on suurepärane näide loodusliku materjali edukast hõlmamisest linna pargialasse.

02

Bastioni müürid

Müüri renoveerimine teostati looduskiviga. Looduslik materjal on ühildub hästi keskkonnaga, sobitub harmooniliselt linnakeskkonda. Looduskivi eelised ei piirdu ainult esteetilise ilmega. Keskkonnasõbralik materjal kestab palju aastaid, säilitades oma suursuguse välimuse. See asjaolu on eriti aktuaalne linnamüüri puhul.

03

Narva Hermanni linnus

Narva jõe kaldal asuva Hermani linnuse rajasid taanlased 13. sajandil. See on oivaline näide keskaegsest arhitektuurist, tõeline Eesti uhkus. Meie ees oli ülesanne taastada linnus, säilitades maksimaalselt muistse kindluse esialgne ilme. Restaureerimistöödel kasutas Remixape Kadastiku karjäärist pärit looduskivi. Restaureerimine teostati kõrgeimal tasemel. Looduskivi asetus suurepäraselt Narva linnuse keskaegsetele müüridele. Remixape tunneb uhkust, et tal on olnud võimalus osaleda selle kultuuriobjekti taastamisel, ja meie spetsialistide meeskond on oma ülesandeid täitnud kõrgeimal tasemel.